20 grudnia 2016

LITTLE BLACK DRESS | IDEALNA CZARNA SUKIENKA


Poniżej propozycja bardzo minimalistycznej i klasycznej stylizacji utrzymanej w eleganckim, modernistycznym stylu. Prosta czarna sukienka z półgolfem i wycięciami na dekolcie idealnie współgra z przeszywaną kopertówką i chłodną biżuterią. Zwieńczeniem całości jest kropla Chanel Coco Noir... Uważam że sukienka jest tak uniwersalna że idealnie sprawdzi się w czasie nadchodzącego karnawału, romantycznej kolacji czy wspólnego spotkania z przyjaciółkami. 

Chcę się Wam pochwalić, że projekt i realizacja mojej sukienki zostały stworzone przez młodą studentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi im. Władysława Strzemińskiego Aurelię Fąfarę. Sama skończyłam kilka lat temu studia w zakresie artystycznym i wiem jaką dumą i satysfakcją jest odniesienie pierwszego sukcesu w dziedzinie projektowania i sztuki. Młoda artystka wygrała pierwsze miejsce konkursu "Młodzi projektanci dla Biedronki" urzekając wszystkich idealną, małą czarną sukienką w wycięciami.  W tym roku lista kandydatów wynosiła aż 166 osób. Gratulacje dla zwyciężczyni!

Aurelia swoje pasje rozwija od wielu lat uczestnicząc w licznych wystawach, konkursach i plenerach, przez co zdobywa widzę i umiejętności potrzebne w dalszej drodze zawodowej. W 2014 roku została po raz pierwszy finalistką konkursu "Młodzi Projektanci dla Biedronki" w którym zaprojektowała wówczas damską bluzkę o eleganckim charakterze. Celem konkursu jest oczywiście wsparcie młodych, uzdolnionych osób w rozwoju ich kariery zawodowej. Dzięki temu mają oni możliwość skonfrontowania swoich pomysłów z potrzebami rynku i zaoferować wspaniałe projekty odpowiadające większości z nas. Poniżej kilka fotek z głównym udziałem sukienki.

7 komentarzy:

Dziękuję że odwiedzacie moją stronę. Nie zapomnijcie zostawić w komentarzu linka do swojego bloga abym mogła Was odwiedzić. Miłego dnia!

Thanks for your visit on my blog. Don't forget to leave your link so I can check out yours blog too! Have a great day!