23 lutego 2018

OTWARCIE PIERWSZEGO TK MAXX W KALISZU | GALERIA AMBER


Wczoraj miałam przyjemność wziąć udział w oficjalnym otwarciu pierwszego sklepu TK Maxx w Kaliszu Galeria Amber. Jest to sieć sklepów, w których pod jednym dachem znajduje się aż sześć działów tematycznych - moda damska, męska, produkty dla dzieci, akcesoria i obuwie, produkty dla domu. Uważam że każdy znajdzie tam coś dla siebie, tym bardziej że ceny są aż do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Poniżej fotorelacja z otwarcia. 


Dlaczego warto robić zakupy w TK Maxx?

Bardzo ciekawą rzeczą jest to że sklepy TK Maxx zaopatrują się w nowy asortyment aż kilka razy w tygodniu, więc można trafić na rewelacyjnie okazje w bardzo atrakcyjnych cenach. Co ciekawe produkty różnią się od siebie pomiędzy sklepami, oferta jest unikalna zdarza się że są to pojedyncze produkty, dlatego śpieszmy się szukać perełek, za chwilę mogą zniknąć :) Pod jednym dachem znajdziemy tysiące wyjątkowych produktów od znanych marek i projektantów z całego świata. 


W jaki sposób robić zakupy w TK Maxx?

  • Otwartość i kreatywność to podstawa - bądź otwarta na nowinki, łap okazje oraz licz się z tym że produkty w TK Maxx to często pojedyncze, unikalne produkty które potrafią zniknąć z półek sklepowych w mgnieniu oka. W związku z tym chwytaj to co wpadnie Ci w oko :) Da Ci to gwarancję posiadania oryginalnych i wyjątkowych produktów dla siebie lub bliskich. 
  • Pamiętaj, że w działach modowych ubrania rozmieszczone są z podziałem na kategorie (np. sukienki, kurtki itp.), oraz rozmiar.
  • Jeśli nie masz czasu na długotrwałe zakupy udaj się tylko na jeden konkretny dział który Cię interesuje, aby zaoszczędzić sobie czasu - o wszelkie szczegółowe informacje pytaj sprzedawców :)
  •  Cały asortyment jest wyeksponowany na terenie sklepu. W TK Maxx nie ma magazynów, w których mieszczą się dodatkowe sztuki danego towaru. Warto zatem szybko chwytać okazję!

Warto pamiętać, że w TK Maxx dostępne sa karty upominkowe, ważne bezterminowo. Można je kupić w każdym z 40 sklepów,a także online na www.tkmaxx.pl/Karty-Upominkowe.

Wyszukiwarkę sklepów znajdziecie pod adresem: http://tkmaxx.pl/znajdz-sklep

Podczas zakupów znalazłam mnóstwo perełek, które możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Oczywiście jest to tylko namiastka tego co oferuje nam asortyment całego sklepu. 22 lutego sklep TK Maxx miał swoje uroczyste otwarcie w Galerii Amber w Kaliszu w związku z tym szczerze zachęcam do odwiedzin i zakupów, ponieważ znajdziecie tam mnóstwo wyjątkowych okazji dla siebie i bliskich. Dajcie znać czy Wy też uwielbiacie TK Maxx :)5 komentarzy:

Dziękuję że odwiedzacie moją stronę. Nie zapomnijcie zostawić w komentarzu linka do swojego bloga abym mogła Was odwiedzić. Miłego dnia!

Thanks for your visit on my blog. Don't forget to leave your link so I can check out yours blog too! Have a great day!