16 czerwca 2018

NOWOŚĆ ZAPACHOWA | CHLOÉ NOMADE - NAJPIĘKNIEJSZE PERFUMY OBECNEGO SEZONU


Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i naturalną elegancję. Jest pewna siebie i inspirująca, rozkwita dzięki zdobywanym doświadczeniom zawsze dobitnie zaznaczając, kim jest. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe. Jej spojrzenie kieruje się na nieznane dotąd horyzonty, a jej niespożyta energia popycha ją ku nowym ludziom. Kobieta Chloé pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje. Ten zapach jest zgodny z jej wizerunkiem wiecznego wędrowca. Chloé Nomade to właśnie Ona.


Perfumy odzwierciedlają ducha swobodnej elegancji, pewności siebie połączonej z wolnością, która definiuje charakter Chloé. Nowy zapach wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki. Kreśli zarys kobiety, której przeznaczenie każe wyruszać w nieskończoną podróż. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej.

Chloé Nomade to połączenie łagodności i siły - ta intensywna, kwiatowo-szyprowej kompozycja powiewa niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie ucieczki, do którego inspirują.

Flakon to istne dzieło sztuki... Krągłe kształty, litera-oko Chloé ukazują łagodność, która kontrastuje z graficznymi liniami kołnierza. Flakon wyraża wizję dalekiej podróży. Przeźroczyste szkło sprawia, że przenika przezeń różowo-beżowe światło. Korek zapieczętowany jest różowym węzłem (symbolizując kultowe torebki Chloe) a różowe opakowanie zewnętrzne, niczym cenne etui, ma złote wykończenie.Nowy zapach marki reklamuje francuska aktorka Ariane Labed, która urodziła się w Atenach i mieszka obecnie z Londynie. Jest uosobieniem kobiety-wędrowca, poszukiwaczki przygód odkrywającej nowe horyzonty. Zdjęcia reklamowe wykonał w Radżastanie artysta Ryan McGinley a film wyreżyserowała, również w Radżastanie - Fleur Fortuné.

Włosy aktorki rozwiewa wiatr, jej twarz skąpana jest w promieniach wschodzącego słońca. Jej kroki animuje poczucie wolności. Gdziekolwiek zmierza, porywa ją rytm obecnej chwili. Ta kobieta o tożsamości wędrowca postrzega siebie sama oczami świata.

Chloé Nomade  to zapach bardzo kobiecy, zwiewny ale mocny i trwały. Z początku słodki, chociaż lekko kwiatowy - wyczuwamy w nim wyraźnie soczystą mirabelkę i delikatność frezji. Po chwili, niczym wiatr, pojawia się woń mchu dębowego, aby otulić swoim ciepłem i osnuć nasze ciało przepięknym woalem przygody. Jeśli jesteś kobietą, która kocha podróżować, która szuka nietuzinkowego i trwałego zapachu w pięknym flakonie, to koniecznie odnajdź na stronie iperfumy.pl zapach Chloé Nomade. Gwarantuję Ci wspaniałą olfaktoryczną przygodę. 


4 komentarze:

 1. Ciekawa jestem czy by mi się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie te perfumy robią robotę, są przepiękne a zapach utrzymuje się przez cały dzień. Pokochałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mirabelki są idealne na lato :D

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moją stronę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie perfumy są bardzo dobre według mnie. Szkoda tylko że trudno się je kupuję.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że odwiedzacie moją stronę. Nie zapomnijcie zostawić w komentarzu linka do swojego bloga abym mogła Was odwiedzić. Miłego dnia!

Thanks for your visit on my blog. Don't forget to leave your link so I can check out yours blog too! Have a great day!